Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Listonosz pogryziony przez psa. Zwierzę rozszarpało mu....

› U sąsiada ponad rok temu    14.07.2017
Hanna Hejduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. ŻR

Niełatwa jest praca listonosza. Po 30-latach pracy zawodowej doręczyciel został pogryziony przez psa. Choć konieczne było szycie rany, mężczyzna nie będzie domagał się ukarania właściciela zwierzęcia. Gdzie to się stało? Dlaczego listonosz zdecydował, że wejdzie na posesję i dostarczy przesyłkę do domu do adresata? Czy była tabliczka?


Zdarzenie miało miejsce w Rawiczu. - Listonosz oświadczył, iż kilka razy dzwonił dzwonkiem znajdującym się na drzwiach w ogrodzeniu posesji ale nikt mu nie otworzył drzwi.  Widział na drzwiach bramki tabliczkę ostrzegawczą, iż na posesji znajduje się pies, lecz mimo to zdecydował się wejść na teren podwórza. Wtedy podbiegł do niego duży pies i pogryzł go w prawą nogę – rana szarpana na wysokości kolana – informuje Katarzyna Starczewska z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Dlaczego psy nie lubią listonoszów? - czytaj art. na rawicz24.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 100%  1
Powinien byc obowiazek posiadania skrzynki na listy na plocie lub uliczce
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji