Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - MKS Kania akademia
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Łomża z gostyńską butelką

› Aktualności 9 miesięcy temu    14.07.2017
Izabela Skorzybót
komentarzy 2 ocen 2 / 50%
A A A
Gostyń. Zaprojektowane w GostyniuGostyń. Zaprojektowane w Gostyniu

Browar Łomża wypuścił na rynek piwo Łomża Jasne w nowej butelce.

R E K L A M A

Szyjka butelki zyskała cztery wytłoczenia, nawiązujące do tradycji browaru – w postaci odnowionej wersji jego znaku sprzed kilkudziesięciu lat.

Najnowszy projekt powstawał przy współpracy z Ardagh Group, czyli naszej gostyńskiej huty. Opakowanie ma podkreślać regionalizm i historyczną tożsamość marki przy jednoczesnym zachowaniu jej dotychczasowych, lubianych przez konsumentów atrybutów. Za wykonanie tego zadania odpowiedzialne jest studio THIS. W ramach procesu powstało kilkadziesiąt wariantów butelki. Jej ostateczny kształt osiągnięto przy współpracy z Ardagh Group.

- Butelka posiada wyzywające ze względu na proces produkcji opakowań szklanych cztery grawery wykonane w dwóch technikach: tradycyjną i debbosingu, czyli graweru wklęsłego. Ma pojemność 500 ml i jest bardzo smukła, wręcz strzelista – informuje Roman Sobecki z działu projektowego OEG Design gostyńskiej huty szkła. Łomża dostępna jest na rynku od 49 lat.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Cyrk
9 miesięcy temu 2
A co Łomża ma wspólnego z Gostyniem?poza butelka?Może lepiej promować lokalne browary wielkie halo już chyba nie macie o czym pisać ? No chyba lokowanie produktu hehe
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ józek
9 miesięcy temu 1
Hajs za reklamę się musi zgadzać a w politycznych gazetach chce się reklamować coraz mniej firm.
R E K L A M A
R E K L A M A