Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Lustereczka dla babć, a miary dla dziadków

› Kultura i Rozrywka miesiąc temu    18.02.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Magdalenki. Dzień Babci i Dziadka Magdalenki. Dzień Babci i Dziadka  fot. Arch. uczestników

Tradycyjny Dzień Babci i Dzień Dziadka zorganizowano w Magdalenkach, gm. Pępowo. Z zaproszenia skorzystało 40 zainteresowanych.

 

Impreza odbyła się w niedzielę, 9 lutego. Babcie i dziadkowie zjedli obiad, ciacho, wypili kawę i mieli czas na pogawędki. Małą niespodziankę przygotował dla nich sołtys wioski, Ireneusz Lewandowski.

- Wręczyłem im drobne podarunki. Babcie dostały malutkie lustereczka do torebek, a dziadkowie miary do majsterkowania – zdradził.

Uczestnictwo w spotkaniu nie było obowiązkowe. Zaproszeni pokryli część kosztów cateringu, a obsługą zajęły się panie z miejscowego KGW.

- Byliśmy mile zaskoczeni, bo żadnego roku impreza nie trwała tak długo. Rozpoczęła się o godz. 13.00, a zakończyła około godz. 18.00 – dodał sołtys I. Lewandowski.

Czytaj także o remoncie remizy w Siedlcu. 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!