Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ma wiedzę, umiejętności i predyspozycje

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    15.05.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Katarzyna Bryl w referacie dochodów Urzędu Miejskiego w Gostyniu zajmuje się sprawami księgowości podatkowejKatarzyna Bryl w referacie dochodów Urzędu Miejskiego w Gostyniu zajmuje się sprawami księgowości podatkowej fot. UM w Gostyniu

W referacie dochodów Urzędu Miejskiego w Gostyniu z początkiem maja pracę rozpoczęła Katarzyna Bryl Zajmuje się sprawami księgowości podatkowej.

Pani Kasia została wybrana do zatrudnienia spośród 18 kandydatów, w wyniku naboru przeprowadzonego w marcu. Dostała najwyższą liczbę punktów. Posiada wykształcenie wyższe. Studiowała na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i uzyskała tytuł magistra ekonomii.

R E K L A M A

Kandydatka wykazała się bardzo dobrą znajomością regulacji prawnych z zakresu ustaw: o samorządzie gminnym, kodeksu postępowania administracyjnego, o finansach publicznych, o podatkach i opłatach lokalnych, ustaw o rachunkowości oraz ordynacji podatkowej. Potrafiła właściwie rozwiązać zadania praktyczne z zakresu rachunkowości. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaprezentowała się jako osoba komunikatywna, otwarta, cechująca się dużą kulturą osobistą. Katarzyna Bryl posiada odpowiednią wiedzę, umiejętności i predyspozycje do pracy na stanowisku urzędniczym.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A