Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Magia tańca opanowała salę

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    8.06.2018
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Twardowska

Fajna zabawa i integracja. W godzinach porannych w Pogorzeli odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Tańca Przedszkolnego "Magia Tańca".

 

Organizatorem imprezy było Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników” z Pogorzeli. Do udziału zgłosiło się sześć przedszkoli: z Ponieca, Żychlewa, Gostynia, Pudliszek, Borzęciczek oraz gospodarze - maluchy z Pogorzeli. - Pamiętajcie, że najważniejsza jest dobra zabawa. Przyjechaliśmy tutaj się spotkać, dobrze bawić, obejrzeć i pocieszyć tych, którzy są troszeczkę zdenerwowani – mówiła w trakcie występów dyrektor Ewa Fiłyk.

Tańcom przyglądało się jury złożone z Mariusza Ossowskiego – dyrektora ośrodka kultury, Magdaleny Ostach nauczycielki muzyki oraz Anny Fahner z urzędu miejskiego. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone. Napiszemy o tym w kolejnym "Życiu". 

Zobacz, który uczeń pogorzelskiej podstawówki został laureatem jednej z głównych nagród "Piątki dla Życia".

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ obserwator.
  ponad rok temu ocena: 50%  1
  Brawo. "Wszystkie dzieci zostały nagrodzone".Tak powinno być.Nie mogę patrzeć na smutne mini dzieciaczków, bo nie rozumieją jeszcze rywalizacji.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji