Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Mają tak, jak chcieli

› Społeczeństwo ponad rok temu    25.12.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Poszerzono parkingi przy ul. GórnejGostyń. Poszerzono parkingi przy ul. Górnej fot. A. Fajczyk

Mieszkańcy osiedla Konstytucji 3 Maja w Gostyniu mogą się cieszyć. Mają szersze miejsca parkingowe i lepiej oświetlone. Dokładnie tak, jak chcieli.

R E K L A M A

Niedawno zakończył się remont miejsc parkingowych i oświetlenia ulicznego przy ul. Górnej. O przeprowadzenie tej inwestycja zabiegali mieszkańcy jednego z największych osiedli w naszym mieście. W ramach prac na ul. Górnej wymieniono nawierzchnię i poszerzono pas dojazdowy do bloków nr 4-6. Poszerzone zostały także miejsca parkingowe po parzystej stronie numeracji budynków. Wymieniono oświetlenie na całej długości ul. Górnej od bloku nr 8 do bloku nr 32. Prace wykonała firma PHU Chod-Dróg z Krobi.

 

Zobacz dlaczego pani Zuzanna może obchodzić Święta w anielskim nastroju?

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kalinka
ponad rok temu ocena: 100%  1
Bardzo dziękujemy Zarzadowi za parking aledlaczego na świeta (takie sa raz w roku) na osiedlach nie ma zaroweczek gwiazdkowych.Przeciez P.Prezes jest bardzo bogobojny i niech nam nie mowi,że to z oszczednosci.Zaraz powiem jak oszczedzic te pare złotowek:otóz troche mniejsza premia od kazdego pracownika a dwie od Członkow Zarzadu i 1o,- od czonkow Rady a 1oo,- zł od mniej od Przewodniczacego rady co nie wiem za co bierze tzw.dieta..Tak myśla WSZYSCY MIESZKAŃCY oSIEDLA GDZIE ZROBIONO PARKING a może i wszyscy czlonkowie Spoldzielni.Słuchajcie ludu Panowie w fotelach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A