Mają ten puchar. Juniorzy młodsi Kani lepsi od Nielby

Mają ten puchar. Juniorzy młodsi Kani lepsi od Nielby - Zdjęcie główne

Juniorzy młodsi Kani Gostyń zdobyli Puchar Prezesa WZPN. W rewanżu zespół Kani zremisował 1 : 1 z Nielbą Wągrowiec i o tym że drużyna Grzegorza Wosiaka zdobyła to trofeum zdecydowała zdobyta na wyjeździe bramka.

Kania chcąc wygrać Puchar Prezesa WZPN musiała wygrać lub bramkowo zremisować w rewanżu, bo pierwszy mecz z Nielbą zakończył się bezbramkowym remisem. Po pierwszej połowie spotkania w Wągrowcu bliżej wygranej byli gospodarze, którzy prowadzili 1 : 0. Juniorzy młodsi Kani walczyli do końca i ich upór został nagrodzony bramką w 70. minucie. Zdobył ją Norbert Jankowski. Więcej na temat rywalizacji o Puchar Prezesa WZPN we wtorkowym wydaniu Życia Gostynia.