Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Mała Jagoda z wizytą u burmistrza

› Społeczeństwo› Przyszli na świat ponad rok temu    16.01.2016
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Urząd Miejski w Gostyniu

Pierwszą urodzoną w 2016 roku mieszkankę naszej gminy wraz z mamą gościł w ratuszu burmistrz Gostynia Jerzy Kulak. Przypomnijmy, że mała Jagoda urodziła się 1 stycznia, o godzinie 15.50 - kliknij i zobacz zdjęcia dziewczynki.

Zuzanna Domelewska, jako mama pierwszego urodzonego w tym roku w gminie Gostyń dziecka odebrała prezent – ręczniczek kąpielowy z kapturkiem opatrzony logo „Jestem z Gostynia”. Burmistrz obdarował ją także kwiatami i kartonikiem z gostyńskimi upominkami. Pani Zuzannie i małej Jagodzie towarzyszyła prababcia Stanisława.

Wszystkie maluchy urodzone po 1 stycznia 2016 roku w gostyńskim szpitalu, których mamy są zameldowane w gminie Gostyń, otrzymają w Urzędzie Stanu Cywilnego przy rejestracji małego obywatela taki właśnie ręczniczek. Jest to nowy projekt realizowany w gminie Gostyń. W ramach wspierania rodziny gmina realizuje projekt „Przyjazny Samorząd”, skierowany do rodzin wielodzietnych, a w tym roku rozpoczyna realizację dwóch programów zdrowotnych „Wspieranie i propagowanie karmienia piersią” oraz „Akademia Przyszłych Rodziców – zajęcia w szkole rodzenia”.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!