Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Mama musi wygrać walkę z nowotworem! Córka prosi o pilną pomoc

› Społeczeństwo 5 miesięcy temu    16.01.2019
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Pani Monika choruje na nowotwór Pani Monika choruje na nowotwór  fot. Arch. prywatne

Życie pani Moniki Juskowiak (40 l.) z Żytowiecka (gm. Poniec) się załamało, gdy półtora roku temu dowiedziała się, że choruje na nowotwór piersi.

 

Zaczęły się wizyty u lekarzy, chemioterapia, a później operacja. Szpital stał się jej drugim domem. Nie miała siły na to, żeby wstać do wnuków, które są jej całym światem i którym oddała całe swoje serce. Dochodziły kolejne choroby, a ona stała się kłębkiem nerwów i bała się kolejnych wizyt u lekarzy. Córka pani Moniki apeluje o pomoc.

- Mama choruje nie tylko na nowotwór, ale także jaskrę, czerwienicę i nadciśnienie. W tej chwili przyjmuje wiele leków, na które potrzebne są pieniążki, jej choroby wymagają ciągłych wizyt u lekarzy i dalekich wyjazdów. Nasze oszczędności kończą się już i tracimy nadzieję, że mama wygra walkę ze wszystkimi swoimi chorobami. Łzy same napływają do oczu – mówi Klaudia Juskowiak, córka.

W imieniu swojej mamy, chciałaby prosić ludzi o dobrych sercach o wsparcie finansowe. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie pani Moniki, dojazdy do lekarzy i wizyty u lekarzy prywatnych.

- Moja mama jest młodą, czterdziestoletnia kobietą i ma przed sobą całe życie. Musi je wygrać, musi wygrać walkę z chorobami! Nawet najmniejsza wpłata pieniędzy zbliży nas do tego, żeby mama miała szansę pokonać wiele złośliwości, które chcą zaszkodzić jej zdrowiu i życiu – prosi córka.

Wpłat można dokonać poprzez pomagam.pl – TUTAJ.

Wystarczy wybrać odpowiednią kwotę i kierować się dalszymi wskazówkami. Dziękujemy! 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Daro
5 miesięcy temu 2
Choroba może spotkać każdego. Straszne co się ostatnio robi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ LO
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Życzę dużo dużo zdrówka. Proponuję zgłoszenie się do fundacji i założenie tam subkonta
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji