Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Marokańczyk na pierwszym treningu Lwa Pogorzela

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    11.07.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Lew Pogorzela

W środę przygotowania do sezonu 2019/2020 rozpoczął Lew Pogorzela. W pierwszym treningu uczestniczyło kilkunastu zawodników. Na zajęciach pojawiło się kilku nowych piłkarzy. Jednym z nich był Sami Mhatchane z Maroka.

- Prowadzimy w tej chwili rozmowy z kilkoma zawodnikami. Więcej konkretów będę mógł powiedzieć w przyszłym tygodniu - mówi prezes Lwa Pogorzela Wojciech Zygner. Na pierwszym treningu pojawiło się jedenastu zawodników. - Lista zawodników, którzy mieliby zasilić nasz zespół jest długa. Rozmowy trwają. Wiek młodzieżowca skończył Adrian Szuba, dlatego musimy też pozyskać zawodników urodzonych w 1999 roku lub młodszych - powiedział trener Lwa Pogorzela Michał Roszak. W gronie trenujących był Sami Mhatchane, który w minionym sezonie reprezentował Odlew Poznań. W poznańskiej klasie B Marokańczyk w jedenastu spotkaniach zdobył pięć goli. W letnim okresie przygotowawczym Lew będzie trenował dwa razy w tygodniu. Zespół Michała Roszaka rozegra pięć spotkań sparingowych. Formę beniaminka piątej ligi (tak będzie nazywała się w sezonie 2019/2020 liga międzyokręgowa) sprawdzą: Ogniwo Łąkociny, Sokół Chwałkowo, Dąbroczanka Pępowo, Piast Poniec i Piast Kobylin. Więcej na temat przygotowań Lwa Pogorzela w najbliższym wydaniu Życia Gostynia. 

Pinsel-Peter Krobianka Krobia bliska pozyskania nowych zawodników. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Maloca
6 miesięcy temu ocena: 75%  6
Jeszcze niedowiarkom pokazemy :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan
6 miesięcy temu 5
Zawodnik b-klasy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yh
6 miesięcy temu ocena: 100%  4
Za ile będzie grał w Pogrzeli
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tygrys Maroko
6 miesięcy temu ocena: 100%  3
Też się zastanawiam czy stać nas na zawodnika tej klasy.
~ Kibic
6 miesięcy temu ocena: 67%  2
Prezes aut
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Kibica
6 miesięcy temu ocena: 71%  1
oj podejrzewam zawiść, kogo Ty jesteś kibicem bo na pewno nie LWA. Drużyna powstała jak feniks z popiołu, po walkach o utrzymanie w końcu jest jakiś postęp, w końcu można chodzić na mecze oglądać fajne mecze. żal mi ciebie i Twojej drużyny skoro nie może Ci tego zagwarantować:) zapraszam co dwa tyg do Pogorzeli po ruszeniu sezonu:) pokazemy Tobie i Twoim kolegom że można:)