Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Maryla dała z siebie wszystko. Black Biceps i Łobuzy też

› Kultura i Rozrywka 10 miesięcy temu    26.08.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 5 / 100%
A A A
Piaski. Maryla Rodowicz pojawiła się na scenie około godz. 21.00Piaski. Maryla Rodowicz pojawiła się na scenie około godz. 21.00 fot. Bogdan Bujak

Oficjalnie już około godziny 17.00 rozpoczął się Piaski Disco Summer Festival Show, gdy na scenie pojawiły się kapele związane z miejscowym GOK-iem. Ale tak na dobre impreza nabrała tempa około 19.00. Wtedy po raz pierwszy na ziemi gostyńskiej swoją muzykę zaprezentował zespół Black Biceps.

Określani przez niektórych jako „litewski Enej” chłopacy pochodzący z Litwy: od Kłajpedy po Wilno i jego okolice zagrali naprawdę fajnie. Aż szkoda, że pod sceną nie było więcej ludzi, którzy mogli posłuchać mieszkanki rocka, popu, reggae czy hip-hopu w jęzku polskim i litewskim. Sami młodzi muzycy zapytani, jaką muzyką grają odpowiadają krótko i zwięźle: wesołą.

– Przyjeżdżamy z typowym klimatem, ale nietypowym brzmieniem. Z takim litewskim kolorytem – tłumaczą.

U siebie są już dość znani, a w Polsce, choć mieli okazję koncertować, już nie bardzo. Ale cieszą się, że mogą u nas grać, bo publiczność zawsze ciepło ich przyjmuje, a gra się na naszej ziemi zawsze „ciekawie”. Na przyszły rok Black Biceps zapowiadają trasę koncertową po całym kraju.

 A potem, gdy goście Litwy zeszli ze sceny, pojawiła się cała ona - królowa Maryla.

Więcej czytaj w najbliższym wydaniu "Życia Gostynia".

Co się działo w sobotę "Nad Kanią"

 

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ widz
  10 miesięcy temu ocena: 70%  2
  Koncert był mega a maruder zawsze się znajdzie. Parę tysięcy ludzi wyszło zadowolonych, bo dobrze się bawili.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kanta
  10 miesięcy temu ocena: 46%  1
  Słabo! Pani Maryla powinna już sobie dać spokój i zejść ze sceny. Największy dramat tej imprezy to autopromocja Marcinkowskiego i Glapki. Żenujące - widać że wybory się zbliżają
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji