Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Rawbud
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Medal dla policyjnego technika

› Z policji 11 miesięcy temu    6.12.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Gostyń

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu asp. sztab. Rafał Molicki został odznaczony srebrnym medalem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za długoletnią służbę.

 

Otrzymał go w uznaniu za wzorową służbę i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków. - Nagroda jest nazwana medalem za długoletnią służbę, ale nie tylko o to chodzi, że każdy policjant, który osiągnie dany wiek służby, już dostaje go obligatoryjnie. Chodzi o całokształt, o zasługi i włożoną pracę – mówi asp. sztab. Rafał Molicki.

Nagrodzony obecnie zajmuje stanowisko technika – koordynatora Międzypowiatowego Zespołu Techniki Kryminalistycznej. Jego praca polega na uczestnictwie w oględzinach miejsc zdarzeń o różnym charakterze. - Te działania mają na celu ustalenie, czy doszło do przestępstwa. Jeżeli tak, należy zabezpieczyć jak największą liczbę śladów, które pozwolą na zidentyfikowanie sprawcy – mówi. Uhonorowany policjant służy w Policji od 28 lat. Już wcześniej otrzymywał nagrody za swoje osiągnięcia. Tegoroczne odznaczenie wspólnie z komendantem wojewódzkim policji w Poznaniu insp. Piotrem Mąką, wręczył wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann.

Czytaj także: Przygotowania rozpoczęte na całego. Wolontariusze mile widziani.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ PolicjaGórą
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Gratulacje!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji