Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Medale za zdany egzamin (galeria)

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    17.05.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Strażacy z Państwowej Staży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej spotkali się, aby wspólnie świętować Dzień Strażaka. Obchody rozpoczęły się minutą ciszy w intencji ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.

Święto powróciło do kalendarza 20 lat temu. - Codziennie stajemy naprzeciw żywiołom do walki o życie, zdrowie i mienie ludzi. Służba nasza jest służbą odpowiedzialną, trudną, bardzo często niebezpieczną, prowadzoną o każdej porze dnia i nocy. Jednocześnie jest to służba, która daje wiele satysfakcji, która wynika z tego, że strażaków, ratowników, ich służbę, trud, zaangażowanie społeczeństwo nasze ocenia od wielu lat bardzo wysoko - powiedział komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu - Krzysztof Łoniewski.

Dzień Strażaka był okazją do wyróżnienia medalami, awansami na wyższe stopnie służbowe oraz podziękowań strażakom, sympatykom i przyjaciołom straży. Komendant przypomniał, że strażacy codziennie ćwiczą i przygotowują się do tego, aby działania były skuteczne i na najwyższym poziomie. - Zdawaliśmy egzamin z mobilności i umiejętności, szczególnie 23 lipca i dniach następnych, gdzie powiat nawiedziła gwałtowna wichura. Ale ten egzamin musimy zdawać i dziś. Zima nawiedziła nas gwałtownymi opadami śniegu, a dwa dni temu na terenie powiatu opady deszczu były tak duże, że kilka miejscowości było zalanych. Myślę, że wszyscy strażacy zdali ten egzamin - stwierdził komendant. Krzysztof Łoniewski podziękował wszystkim strażakom ratownikom zarówno zawodowym, jak i ochotnikom, pracownikom ochrony przeciwpożarowej za ofiarną i efektywną pracę. Złożył również życzenia szczęśliwych powrotów z każdej akcji i zadowolenia z pełnionej służby. (gabi)Zobacz galerię zdjęć
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!