Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Mgliście i niebezpiecznie na drogach. Strażacy cały czas w akcji

› Wypadki 11 miesięcy temu    19.10.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Piaski. Alarm w Piaski. Alarm w "Mondi" w Grabonogu fot. A. Twardowska

Dzisiejszy wieczór i noc będą wyjątkowo niebezpieczne. Apelujemy o rozwagę na drogach. Mgła od godzin porannych utrudnia widoczność zwłaszcza w terenach niezabudowanych. Ostrzeżenie dla województwa wielkopolskiego obowiązuje do jutra, do godz. 10.30.

 

R E K L A M A

Niebezpiecznie było zresztą cały dzień na drogach powiatu gostyńskiego. W godzianch popołudniowych informowaliśmy o przewróconej ciężarówce z materiałem paszowym (czytaj tutaj).

W międzyczasie gostyńscy strażacy otrzymali wezwanie do rzekomych pożarów na ogródkach działkowych w Gostyniu oraz w Pogorzeli.

Przed godziną 21.00 poproszono ich o interwencję przy zwarciu instalacji w jednej z firm na terenie gm. Piaski, a chwilę później zadysponowano jednostki do dachowania auta w Czarkowie (gm. Poniec). Tam prawdopodobnie jedna osoba została ranna. Na miejscu nadal pracują wszystkie służby ratunkowe. 

Czytaj także o podziękowaniach dla strażaków - ochotników.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Interesant
11 miesięcy temu 1
A napiszecie cos wiecej co sie stalo w.czarkowie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A