Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Miejsca siedzące były błędem

› Kultura i Rozrywka miesiąc temu    18.02.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Koncert walentynkowy w Pępowie Koncert walentynkowy w Pępowie  fot. GOK Pępowo

Pochodzący z Filipin (ale od kilkunastu lat mieszkający w Polsce) Aleksander Martinez wystąpił na scenie ośrodka kultury w Pępowie. Po ubiegłorocznym występie z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn - mieszkańcy prosili o powtórkę koncertu.

 

Udało się go zorganizować w sobotę, 15 lutego.

- Jako organizatorzy popełniliśmy jeden błąd, że przygotowaliśmy miejsca siedzące dla publiczności. Nogi same rwały się do tańca! - stwierdził Leszek Żelazny, dyrektor GOK.

W walentynkowym spotkaniu udział wzięło około 200 osób. Audytorium mogło usłyszeć utwory o miłości i nie tylko. Koncert zakończył się utworem ,,Time to say goodbay”, jednak publiczność nie pozwoliła na tak szybkie pożegnanie i doczekała się półgodzinnego bisu.

Jak wyjaśniał artysta, czasami na koncertach ludzie posądzają go o playbacki, ponieważ świetnie naśladuje artystów takich, jak: Presley, Armstrong czy Jackson. Podczas koncertu w Pępowie Martinez porwał publiczność do zabawy, wręczając paniom kwiaty oraz prosząc do tańca niektóre z nich.

Czytaj także o imprezie dla babć i dziadków w Magdalenkach. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!