Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Mieszkanka Rawicza zginęła. Jej córka walczy o życie

› U sąsiada ponad rok temu    2.02.2015
komentarzy 0 ocen 11 / 82%
A A A
 fot. Kacper Kwiatkowski

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek o godzinie 18:00 na drodze krajowej nr 5 na wysokości Korzeńska.

Jak informuje trzebnicka policja, podróżujące oplem corsą rawiczanki uderzyły w jadącą z naprzeciwka autolawetę, w którą następnie uderzył samochód dostawczy. Policja poszukuje także czwartego samochodu, który brał udział w wypadku i odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Poznania. Kierujący prawdopodobnie przyczynił się do zdarzenia, bowiem według nieoficjalnych informacji, wyprzedzał "na trzeciego". Rzeczniczka policji w Trzebnicy nie chciała jednak zdradzić, jakie to było i do kogo należało.

Ruch pojazdów na krajowej piątce przez ponad trzy godziny był wstrzymany. Część aut korzystała z objazdów przez miejscowość Garbce. Przyczynę wypadku ustalają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy.

Aktualne wiadomości i informacje o czwartym aucie na rawicz24.pl

+ 9 głosów: 11 (82%) 2 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!