Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Mikołaje opanowały gostyński deptak. Co tam się dzieje?

› Kultura i Rozrywka 10 miesięcy temu    6.12.2017
Hanna Hejduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Mikołaje na deptakuGostyń. Mikołaje na deptaku fot. M. Gembiak

Kto już miał okazję przejść się dziś ul. 1-Maja w Gostyniu nie mógł nie zobaczyć Mikołajów jadących nietypowymi rowerami i uroczej pani Mikołajowej. Co się dzieje? 

 

R E K L A M A

Dodatkową atrakcją jest ciekawa sceneria przygotowana po to, by zrobić sobie zdjęcie. Chętnych nie brakuje, a Mikołaje z uśmiechem  pozują. Atrakcje przygotował Bank Santader, w ten sposób zachęca klientów do odwiedzenia placówki.

Zobacz zdjęcia z Konwoju Mikołajów w Piaskach

Nie zapomnij zabrać magazynu Ona i kalendarza na 2018 ze sklepu! Darmowe DODATKI do Życia Gostynia 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
    R E K L A M A