Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Mistrzostwa w przełajach

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    11.10.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uczniowie SP Borek Wielkopolski cieszą się ze zwycięstwaUczniowie SP Borek Wielkopolski cieszą się ze zwycięstwa fot. M. Szczepaniak

29 reprezentacji szkół rywalizowało o medale Mistrzostw Powiatu Gostyńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zwycięzcy wywalczyli awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Poznaniu.

R E K L A M A

W najniższej kategorii wiekowej (ur. w 2005 roku i młodsi), która zarazem była najliczniej obsadzona, wygrały SP z Piasków (dziewczyny) i Borku Wielkopolskiego (chłopcy). Rywalizację w wieku 2002-2004 chłopców i dziewczyn wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyniu. W najstarszej kategorii wiekowej bój stoczyły ZSZ Gostyń z ZSO Gostyń. Sztafetę dziewczyn wygrały uczennice ZSO Gostyń, natomiast bieg chłopców zakończył się wygraną ZSZ Gostyń. 

Czytaj także o ostatnich wynikach zespołów młodzieżowych w lidze wojewódzkiej.  

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A