Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Mistrzowie jadą na finał

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    26.11.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Najlepsza drużyna rejonu leszczyńskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnejNajlepsza drużyna rejonu leszczyńskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej fot. J. Mader

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu zwyciężyli w Finale Rejonowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej i zagrają o mistrzostwo Wielkopolski 3 grudnia w Murowanej Goślinie.

R E K L A M A

O awans do finału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej uczniowie szkół podstawowych walczyli w Kościanie. Powiat gostyński reprezentowała SP nr 1 w Gostyniu, która sięgnęła po mistrzostwo powiatu. W pierwszej fazie zawodów w Kościanie drużyna z Gostynia pokonała Święciechowę 3 : 0 i zremisowała bezbramkowo z Sierakowem. Uczniowie z Gostynia z drugiego miejsca w grupie awansowali do półfinału. W nim pokonali rówieśników z Leszna. W finale ponownie doszło do pojedynku Gostynia z Sierakowem. Podobnie jak w fazie grupowej zanosiło się na bezbramkowy remis. Pięć sekund przed końcem regulaminowego czasu gry fortuna uśmiechnęła się do drużyny Jerzego Madera. Kacper Jagodziński zdobył zwycięską bramkę z rzutu wolnego. Zwycięzcy finału rejonowego zagrali w składzie: Kacper Jagodziński, Igor Kordus, Kamil Stróżyński, Michał Woźniak, Jonasz Jaraczewski, Patryk Skrzypczak, Mateusz Snuszka, Robert Kręgielczak, Kacper Przybylski, Jan Mucha. Szczegółowe wyniki i strzelcy bramek w jutrzejszym wydaniu Życia Gostynia.

Awans był blisko. 1/2 Pucharu Polski w futsalu

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  ~ Ola
  5 miesięcy temu 1
  Superek !!!!!!
  R E K L A M A
  R E K L A M A