Mistrzowie z "dwójki"

Mistrzowie z "dwójki" - Zdjęcie główne

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu zwyciężyła w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017.

W finale powiatowym wystąpiły cztery drużyny, które zostały wyłonione w drodze eliminacji. Awans do turnieju, który został rozegrany w SP nr 2 w Gostyniu, obok gospodarzy uzyskały: SP nr 1 w Gostyniu, SP w Borku Wlkp., SP w Pogorzeli. Mistrzowie powiatu pokonali rówieśników z "jedynki" oraz Pogorzeli, a w meczu z Borkiem Wielkopolskim zremisowali 2 : 2. Zwycięzcy wtorkowych zawodów będą reprezentować powiat gostyński w finale rejonowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szkaradowie.
Mistrzostwo powiatu zdobyli: Bartosz Sobczak, Kacper Korytny, Patryk Młynarczyk, Mikołaj Szymczak, Bartosz Bezwierzchny, Kacper Rajewski, Hubert Kopaszewski, Szymon Klauza.

Szczegółowe wyniki mistrzostw w najbliższym wydaniu "ŻG".