Młodzież Kani wznowiła rozgrywki

Młodzież Kani wznowiła rozgrywki - Zdjęcie główne

W minioiny weekend dwie drużyny młodzieżowe Kani Gostyń wznowiły rozgrywki w lidze wojewódzkiej. Powody do zadowolenia mają juniorzy młodsi, którzy w pierwszym meczu wygrali 4 : 1.

Na początku meczu w Trzciance gola zdobyli gospodarze. Podrażnieni stratą bramki goście przeszli do ofensywy. Pierwsze efekty ataków przyszły już w pierwszej połowie spotkania. Do remisu doprowadził Bartosz Jędrowiak, a tuż przed przerwą na prowadzenie juniorów młodzych Kani wyprowadził Igor Kordus. Druga połowa spotkania to dalsza dominacja zespołu z Gostynia. Kolejne bramki zdobyli Bartosz Jędrowiak i Jędrzej Wosiak. Kania wygrała 4 : 1. Gorzej zainaugurowali wiosennej rozgrywki trampkarze Kani w lidze wojewódzkiej. Przed własną publicznością drużyna Damiana Kabały przegrała 0 : 2.