Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Mnóstwo atrakcji w szlachetnym celu

› Społeczeństwo 7 miesięcy temu    7.06.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jeśli nie macie planów na sobotnie popołudnie, Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu zaprasza na ciekawy festyn. Mile widziane są całe rodziny, zaplanowano „dla każdego coś atrakcyjnego”. Społeczność szkolna spotyka się na boisku w szlachetnym celu.

- Prosimy zarezerwować czas od godziny 15.00 do 19.00 - zachęcają organizatorzy Komitet Społeczny „Wesprzyj Ksawerego” oraz grono pedagogiczne i rada rodziców. - Zaplanowane są atrakcje dla całych rodzin, a wciąż są pomysły na kolejne, dlatego program może być jeszcze bogatszy. W trakcie festynu prowadzona będzie zbiórka funduszy na pomoc w leczeniu wicedyrektora Ksawerego Kempy, który zmaga się z guzem mózgu.

W trakcie kilkugodzinnej imprezy można będzie oklaskiwać:

ystępy uczniów od klasy 1 do 8. Na boisku szkolnym, uczestnicy obejrzą Mażoretki Big Bang, występ grupy EV DANCE - ze szkoły Ewy Janowskiej, zaśpiewa Marysia Kozłowska, zaplanowano też mini-koncert jazzowy zespołu „PWS-Przed wschodem słońca” oraz pokazy capoeiry grupy GCB Gostyń i karateków TKKF Tęcza, a DPS Chumiętki zaprezentuje bajkę dla dzieci. Do gostyńskiej „Piątki” przyjadą motocykliści z Piasków, a hobbyści motoryzacji pokażą eksponaty pojazdów retro „Gostyńskie klasyki”, pojawią się rekonstruktorzy z grupy Żubry oraz rodowite „Biskupianki w podróży”, które wprowadzą dzieci w tajniki malowania na płótnie. Ozdobione torby i serwetki będą wspaniałą pamiątką z festynu. Wyjątkową pamiątką mogą tez być wesołe zdjęcia w fotobudce, wykonanej specjalnie na festyn. Ponadto pracować będą specjalistki od upiększania buzi i fryzur, przygotowano turniej piłkarski o Puchar Ksawerego, odbędzie się rodzinna gra terenowa, będzie też okazja do tańca słynnej belgijki.

Przy takiej dawce ruchu i emocji zaplanowano poczęstunek - kiełbaski z grilla, będą też stoiska z domowymi wypiekami, kawa i herbata. - W dniu festynu szczególnie chcemy wspomóc leczenie wicedyrektora, który ze względu na chorobę nie może być obecny. Przy każdym stoisku z atrakcjami oraz w rękach wolontariuszy znajdą się puszki, do których można będzie przekazać datek, na wsparcie leczenia wicedyrektora Ksawerego Kempy - zapewniają organizatorzy.

Na leczenie wicedyrektora gostyńskiej „Piątki”, który zmaga się z ciężką chorobą nowotworową wciąż można przekazywać środki finansowe. Chętni mogą dokonywać wpłaty z dopiskiem DAROWIZNA DLA KSAWEREGO na konto PBS Gostyń 34 8678 0005 0011 0100 4852 0001

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!