Mocne uderzenie Lwa

Mocne uderzenie Lwa - Zdjęcie główne

Od wysokiego zwycięstwa sezon rozpoczęli piłkarze Lwa Pogorzela. Na własnym boisku pokonali Piast Belęcin 5 : 1. Trzy gole zdobył Maciej Krystkowiak.

Pierwsi do bramki przeciwnika trafili jednak goście. Po błędzie obrońcy Lwa Piast wyszedł na prowadzenie krótko po gwizku rozpoczynającym sobotnie spotkanie. Zespół Michała Curyka odrobił straty z nawiązką już w pierwszej połowie, a po przerwie kolejnymi bramkami udokumentował swoją przewagę.

Więcej na temat rozgrywek leszczyńskiej A klasy w tygodniku Życie Gostynia.

Lew Pogorzela - Piast Belęcin 5 : 1 (2 : 1)
0 : 1 - (1')
1 : 1 - Michał Łopaczyk (28')
2 : 1 - Maciej Krystkowiak (33')
3 : 1 - Przemysław Ptak (60')
4 : 1 - Maciej Krystkowiak (75')
5 : 1 - Maciej Krystkowiak (90+3)
Lew Pogorzela: Naglak - Waleński (80' Krzyżaniak), Pluta (75' Konopka), Nowak (60' Mazurek), Mik. Curyk, Dorczyk, Łopaczyk, Minta, Krystkowiak, Sobczak (65' Mich. Curyk), Ptak