Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - MKS Kania akademia
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Mogą szaleć na pajęczynie

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    7.07.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Borek - Karolew. Nowe urządzenia na placu zabaw przy przedszkolu Borek - Karolew. Nowe urządzenia na placu zabaw przy przedszkolu "Pod Dębem" w Karolewie fot. J. Majchrzak UM w Borku Wlkp. (x2)

Nowe urządzenia do zabawy dla dzieci tydzień temu stanęły obok Przedszkola Samorządowego „Pod Dębem” w Karolewie. Pojawiły się tam huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele. - Właściwie został zamontowany sprzęt na dwóch placach – przy przedszkolu w Karolewie oraz w tej samej wiosce, na terenie przy blokach. Tam, w ramach doposażenia, pojawiła się huśtawka – tzw. bocianie gniazdo i bujak – informuje Jolanta Majchrzak z Urzędu Miejskiego w Borku Wlkp.

R E K L A M A

Przy przedszkolu samorządowym wybór urządzeń do zabawy jest większy. Zamontowano huśtawkę zwaną bocianim gniazdem, huśtawkę wagową, a także podwójną huśtawkę wahadłową, bujak na sprężynie oraz karuzelę. Dzieci będą mogły szaleć na zestawie sprawnościowym: tradycyjnej ściance wspinaczkowej oraz na tak zwanej pajęczynie. Najmłodsi, którzy lubią zjeżdżać, mają do dyspozycji drugi zestaw zabawowy: podest, schody, wejścia i zjeżdżalnię. Zakup tych urządzeń kosztował gminę Borek 40 590 zł.

Przypomnijmy, w sąsiedztwie karolewskiego parku, gdzie obecnie stoją siłownia zewnętrzna oraz plac zabaw, ma powstać teren rekreacyjny. – Plac zabaw jest częścią całego kompleksu wypoczynkowego, który staramy się stworzyć. Potrzebne są uzupełnienia – informuje Marek Rożek, burmistrz Borku Wlkp. W przyszłym roku, wiosną, pojawi się tam scena mobilna.

Zobacz, co działo się na drodze Koszkowo-Zalesie

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A