Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Montują olbrzymią choinkę na rynku

› Kultura i Rozrywka 10 miesięcy temu    5.12.2017
Anna Twardowska
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A

W ten sposób Gostyń przygotowuje się do świąt i do Świątecznego Ryneczku, który odbędzie się już w najbliższą sobotę - szczegóły TUTAJ. 

 

Dziś pracownicy montują w centrum miasta wielką, dziesięciometrową choinkę, którą rozświetlą podczas imprezy dzieci i Święty Mikołaj.

R E K L A M A

Przypominamy, że impreza rozpocznie się o godz. 16.00. Na najmłodszych czekać będzie sporo atrakcji, a dorośli będą mogli w tym czasie zrobić świąteczne zakupy na stoiskach i kramach, które w tym dniu zostaną uruchomione na rynku.

„Świąteczny ryneczek” uatrakcyjnią animatorzy z krakowskiego teatru ulicznego. Około godz. 17.00 aktorzy zaprezentują show ogniowo-pirotechniczne. W ramach „Świątecznego ryneczku” odbędą się także dwie tury warsztatów dla dzieci ze zdobienia bombek, o godz. 16.30 i 17.30. Łącznie przygotowano 30 miejsc dla dzieci. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a zapisy przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 pod numerem telefonu 65 575 21 33 do wyczerpania miejsc.

Zobaczcie też, jak bawiono się wczoraj w Piaskach na Konwoju Świętego Mikołaja.

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ śnieżynka
  10 miesięcy temu 5
  Zamiast wiecznie na coś narzekać, chociaż raz cokolwiek doceńcie. Nie ma choinki i oświetlenia to źle, jest pięknie i magicznie to też źle. Zastanówcie się czego właściwie chcecie.
  ~ Na to tato
  10 miesięcy temu 4
  Malina czas na lekarstwa
  ~ o choinka
  10 miesięcy temu 3
  i co pan Kulak na to?
  ~ Chcemy choinki z lasu!
  10 miesięcy temu 2
  Który już rok ta sama sztuczna choinka? Żywą by raz ufundowali.
  ~ Ktos
  10 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Lepiej niech dadzą pieniądze potrzebującym a nie na głupstwa które kosztują mnóstwo pieniedzy
  R E K L A M A
  R E K L A M A