Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

My tu posprzątamy (galeria)

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    20.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W centrum miasta w Gostyniu w najbliższym sąsiedztwie nowej przychodni, dworca PKS, hurtowni owoców i sklepu zamieszkały osoby bezdomne.

O interwencję w sprawie poproszono nas w poniedziałek. - Jest burdel koło dworca. Mieszkają tam bezdomni. Wiecie o tym? Przy PKS-ie, przy nowym ośrodku zdrowia. Zajmijcie się tą sprawą. Przecież to jest wizytówka Gostynia, a oni tam srają wszędzie. Śmierdzi tak, że nie idzie wytrzymać. Straż miejska przyjeżdża, to się ich pyta, czy im się dobrze mieszka. To są kpiny - mówił wzburzony mężczyzna. Dodał, że w bezpośrednim sąsiedztwie lokum osób bezdomnych, znajduje się hurtownia owoców i sklep z artykułami używanymi. - Ludzie przychodzą, a oni „bryndę” sobie w biały dzień piją na schodach. Kolej się za to nie bierze, miasto też. Jak straż miejska się pytała, dlaczego załatwiają się na ulicy, to im powiedzieli, że ludzie im srają z PKS - u, żeby złotówki nie zapłacić za toaletę. Czy na to nie ma żadnego prawa? - pytał. Interweniujący nie mają nic przeciwko bezdomnym, tylko przeciw panującemu tam bałaganowi. - Osoby bezdomne cały czas mogą skorzystać z propozycji przeniesienia do schronisk, jednak usilnie odmawiają. Dzisiaj, po waszej interwencji, mam krótki raport, potwierdzający to, co pani mówi: że jest tam straszny bałagan i cuchnie wokół. Prosiłem, aby natychmiast osoby odpowiedzialne, w tym przypadku opieka i straż, udały się w to miejsce. Jutro chciałbym mieć informacje w tym zakresie, co należy zrobić. Oczywiście, że efektem musi być poprawa istniejącego stanu - mówi burmistrz Gostynia Jerzy Woźniakowski. Więcej w "Życiu" (iza)Zobacz galerię zdjęć
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!