Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Na koncercie karnawałowym zabrakło miejsc

› Kultura i Rozrywka 3 miesiące temu    22.02.2019
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Koncert karnawałowy w PSMGostyń. Koncert karnawałowy w PSM fot. Arch. szkoły muzycznej

Coroczny koncert karnawałowy w gostyńskiej szkole muzycznej przybrał formę zespołową. Wystąpiły zespoły: saksofonowy, gitarowy, akordeonowy, perkusyjny, chór szkolny oraz big band. Dopisała publiczność – na sali zabrakło miejsc.

 

Podczas wczorajszego spotkania, oprócz uczniów, na scenie zaprezentowali się także nauczyciele – wspomagając uczniów i występując solo, jak w przypadku skrzypaczki i gitarzysty, który zagrał na barokowej teorbie (instrument z rodziny lutniowych).

Słuchacze usłyszeli muzykę barokową, ludową, popularne polskie i zagraniczne utwory popowe, kończąc na standardach jazzowych. W przerwie mogli pogawędzić przy kawie i słodkich wypiekach w wykonaniu mam uczniów szkoły. Korzystając z okazji, dyrektor Katarzyna Grzybowska złożyła wszystkim noworoczne życzenia.

Czytaj także: o uczciwych czternastolatkach. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ kierowca
  3 miesiące temu 1
  Na parkingu niestety też.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji