Na Koronie trzeba być do końca. Znów bramka w doliczonym czasie

Na Koronie trzeba być do końca. Znów bramka w doliczonym czasie - Zdjęcie główne

Kolejną sporą dawkę emocji zafundowali swoim kibicom zawodnicy Korony. Zespół z Piasków zremisował z Obrą Kościan 2 : 2, a wyrównującą bramkę zdobył Robert Norkiewicz w doliczonym czasie gry.
Kibice gospodarzy przeżywali w dzisiejszym spotkaniu prawdziwą huśtawkę nastrojów. Korona prowadziła po kolejnym w tym sezonie fenomenalnym uderzeniu Marcina Wojciechowskiego. Chwilę później Łukasz Fabich nie wykorzystał rzutu karnego. W drugiej połowie Obra bardzo szybko wyrównała i mimo gry w osłabieniu od 70. minuty wyszła na prowadzenie jedenaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Gospodarze walczyli do końca i podobnie jak w meczu z LKS-em Gołuchów w doliczonym czasie gry wyrównali. Strzelcem gola na 2 : 2 był Robert Norkiewicz.