Na lidera nie ma mocnych

Na lidera nie ma mocnych - Zdjęcie główne

Orkan Chorzemin nie wykorzystał okazji i nie zrównał się punktami z Koroną Piaski. W sobotnim spotkaniu lider leszczyńskiej klasy okręgowej odniósł pewne zwycięstwo 3 : 1 i ma sześć punktów przewagi nad zespołem z Chorzemina.

Początek spotkania zapowiadał, że obserwatorzy sobotniego pojedynku będą świadkami wielu goli. W pierwszych dziesięciu minutach bramkarze trzy razy wyciągali piłkę z siatki. W tym momencie o jedno trafienie lepsza była Korona. W dalszej części meczu zawodnicy nie grali tak skutecznie i skończyło się na 3 : 1 dla drużyny z Piasków. W 66. minucie zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Łukasz Fabich.

Korona Piaski - Orkan Chorzemin 3 : 1 (2 : 1)

1 : 0 - Szymon Kajoch (5')

1 : 1 - Michał Just (7')

2 : 1 - Marcin Wojciechowski (10')

3 : 1 - Łukasz Fabich (66')

Korona Piaski: Michałowicz - N. Konieczny, Cubal, Wasielewski, Piech (75' Ludwiczak), Berchert (72' Danielczak), Szymczak (84' Trąbała), A. Bonawenturczyk, Kajoch, Fabich, Wojciechowski