Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Na wycinkę trzeba mieć pozwolenie

› Rolnictwo ponad rok temu    6.01.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. B. Bujak - arch. ŻG

Jakiś czas temu, na łamach tygodnika opisywaliśmy przebieg dyskusji na sesji Rady Miejskiej w Pogorzeli. Dotyczyła ona wycinki krzewów.

R E K L A M A

Wspominano wtedy o pracach „na własną rękę”, czyli usuwaniu i przycinaniu krzewów przy wyjazdach ze swoich pól, aby ułatwić sobie funkcjonowanie. Zwracaliśmy uwagę, aby nie przesadzić z nadgorliwością, ponieważ samowolne prace mogą mieć swoje konsekwencje. Jeden z naszych Czytelników z gm. Pogorzela, po ukazaniu się artykułu dopytywał, co to oznacza? Czy trzeba uzyskać pozwolenie na takie prace? Okazuje się, że tak. - Rolnicy mogą wycinać krzewy wzdłuż pola przy drogach powiatowych po uzyskaniu odpowiedniego pozwolenia – odpowiedział Tomasz Langner z Wydział Komunikacji i Dróg.

Więcej w bieżącym Życiu Gostynia.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A