Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Nadchodzi chwila prawdy

› sport i rekreacja› aktualności ponad rok temu    16.06.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Mecz pomiędzy Szewą a Sarnowianką był pozbawiony ciężaru gatunkowego. Gostyńscy piłkarze wprawdzie uporali się z rywalem, choć tak naprawdę myślami byli już przy spotkaniach barażowych, które zwycięzcy dadzą przepustkę do „okręgówki”. – Jeszcze tego samego dnia popołudniu wybieramy się na mecz Wijewa i Obry czyli najlepszych drużyn drugiej grupy leszczyńskiej A-klasy, który rozstrzygnie z jakim zespołem przyjedzie nam powalczyć - mówił przed spotkaniem z Sarnową trener Remigiusz Jerszyński. Zanim jednak wysłannicy Szewy ruszyli do Wijewa w roli obserwatorów musieli wybiec na boisko, aby po raz ostatni w sezonie 2009/2010 powalczyć o ligowe punkty i chociaż myślami byli już przy barażach, to jednak udało im się zdobyć komplet punktów.

(luke)

Szewa Gostyń – Sarnowianka Sarnowa 3:1 (1:1)

1:0 Staryczenko (17’) 1:1 Dolata (28’) 2:1 Bogusz k. (85’) 3:1 Zieliński (90’)

Szewa Gostyń: Dziubałka – M. Andrzejewski, Juska (57’ P. Andrzejewski), Naskrent, Górski (65’ Bogusz), Staryczenko, Wasielewski, Fajczyk, Brandys, Sulgostowski, Zieliński

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!