Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Najpiękniejszy dzień w ich karierze

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    28.01.2017
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 20 / 100%
A A A
Święta Góra. Koncert kolęd i pastorałekŚwięta Góra. Koncert kolęd i pastorałek fot. I. Skorzybót

Alicja Majewska, Olga Bończyk, Włodzimierz Korcz i Zbigniew Wodecki – sławy polskiej muzyki rozrywkowej wystąpiły na scenie bazyliki świętogórskiej.

Księża filipini i Stowarzyszenie Muzyki Świetogórskiej zaprosili publiczność na niezapomniany Koncert Koled i Pastorałek. Zgromadzonych w bazylice słuchaczy powitał chór PALESTRINA, zaśpiewały dzieci z chóru Zaczarowana Melodia z SP nr 5 w Gostyniu.

Młodzi śpiewacy razem z księdzem superiorem wykonali między innymi przepiękną „Kolędę Świętogórską”. Dla gości mieli niespodziankę: składankę piosenek artystów oraz czapki.

- Jesteśmy bardzo wzruszeni. To najpiękniejszy dzień w naszej 40-letniej karierze – powiedział Zbigniew Wodecki. Włodzimierz Korcz, kompozytor, autor wielu przebojów przyznał, że nie ma na świecie niczego bardziej optymistycznego, niż kolędy polskie. O czym przekonali publiczność artyści.
 

+ 20 głosów: 20 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Peter
  ponad rok temu 1
  O widzę ze pan komendant policji jakiś skrępowania. Nie wie gdzie rączki wsadzić. Czyżby chodziło o te kolana obok?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji