R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Najważniejsze są punkty

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 2 miesiące temu    14.04.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Korona Piaski - Orla Jutrosin 4 : 1Korona Piaski - Orla Jutrosin 4 : 1 fot. S. Hajduk

Korona Piaski pokonała przed własną publicznością Orlę Jutrosin 4 : 1.  Goście "skapitulowali" dopiero w ostatnim kwadransie spotkania.

Gospodarze niedzielnego meczu nie zachwycili w pojedynku z Orlą Jutrosin. To goście pierwsi doszli do sytuacji bramkowej. Drużyna Andrzeja Loksia grała jak równy z równym, ale po pierwszej połowie przegrywała. W 35. minucie piłkę w bramce Marcina Naskręta umieścił Przemysław Frąckowiak. W 49. minucie goście doprowadzili do remisu. Rzut karny wykorzystał Łukasz Kaczmarek. Gospodarze długo nie mogli poradzić sobie z Orlą, która na mecz 20. kolejki pojechała "gołą jedenastką". Dopiero po golu Roberta Norkiewicza w 76. minucie "gra gości się posypała". Korona wygrała 4 : 1, jednak śmiało po tym spotkaniu można powiedzieć, że "wynik jest lepszy niż gra".Są trzy punkty i to jest najważniejsze. Chcemy grać ładnie, ale presja nas "zabija" – powiedział po meczu trener Korony Piaski Grzegorz Posikata. - Nasze mecze tak wyglądają. Wynik nie oddaje tego, co działo się na boisku. Już w drugiej minucie mogliśmy prowadzić. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. W drugiej połowie gospodarze mieli sytuacje, ale my także. Mamy młody zespół i czasami chłopacy podejmują złe decyzje. Jestem zadowolony z występu swoich zawodników, choć trzeba powiedzieć, że w końcówce zagraliśmy zbyt wysoko – stwierdził Andrzej Lokś.