Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Narkotykowy uciekinier przyznał się do winy

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    11.08.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń - Leszno. Diler narkotykowy odmówił wyjaśnień, ale przyznał się do winyGostyń - Leszno. Diler narkotykowy odmówił wyjaśnień, ale przyznał się do winy fot. KPP Gostyń

Nadal przebywa w areszcie mężczyzna, który w marcu tego roku uciekał przed policjantami.

 

Zdarzenie miało miejsce 29 marca tego roku na trasie Garzyn – Kąkolewo. Wtedy to policjanci ścigali 32 - letniego mężczyznę na trasie, prowadzącej do Leszna.

R E K L A M A

Przypomnijmy, iż funkcjonariusze z wydziału kryminalnego KPP w Gostyniu od jakiegoś czasu przyglądali się mieszkańcowi Leszna, którego podejrzewali o handel narkotykami. Gdy 29 marca postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej, ten gwałtownie przyspieszył, a chwilę później wyrzucił z pojazdu dwa foliowe zawiniątka z białym proszkiem. O sprawie pisaliśmy TUTAJ. 

W sprawie ujawniono nowe fakty. Przede wszystkim okazało się, że 32 - latek był już wcześniej karany. W czerwcu sąd przedłużył stosowanie tymczasowego aresztowania wobec sprawcy o kolejne trzy miesiące.

- W międzyczasie pojawił się obrońca podejrzanego i finalnie sprawcy przedstawiono trzy zarzuty. (…) W trakcie ostatniego przesłuchania skorzystał z prawa do odmowy składania wyjaśnień, ale w odróżnieniu od uprzednio prezentowanej przez siebie linii obrony, przyznał się do popełnienia tego czynu. (…) Jednocześnie dobrowolnie poddał się karze – wyjaśnia prokurator rejonowy Jacek Masztalerz. 

O zaproponowanej karze przeczytasz w kolejnym, wyjątkowo poniedziałkowym Życiu Gostynia. 

Czytaj także o kradzieży na cmentarzu. 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A