Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Narzekają jedynie na niskie emerytury

› Społeczeństwo 7 miesięcy temu    11.10.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pępowo. Dzień seniora Pępowo. Dzień seniora  fot. A. Twardowska

Ich pogoda ducha cały czas jest na najwyższym poziomie. W gminie żyje im się dobrze, a narzekają jedynie na niskie emerytury. Członkowie Koła PZERiI w Pępowie spotkali się na dniu seniora przy muzyce w Gościńcu Pępowo.

 

R E K L A M A

Na imprezę, która odbyła się w środę (10 października) oprócz członków koła, tradycyjnie zaproszono gości, którzy na co dzień wspierają jego działalność. W imieniu gostyńskiego związku, życzenia składał Mirosław Maćkowiak. - Żeby uśmiech był na waszych twarzach. Jesteście kołem, które aktywnie działa – mówił.

Zarząd główny z Warszawy, w uznaniu wybitnych zasług dla pępowskiego związku, nadał urzędowi gminy Pępowo złotą odznakę honorową. Ponadto odznaczenia otrzymało siedmiu członków, w tym przewodnicząca Anna Pospiech. 

Koło w Pępowie liczy około 180 członków. Przynależność do niego, to duże wsparcie dla seniorów. - Głównie chodzi o te osoby samotne, które kiedyś pracowały zawodowo, a teraz nie mają gdzie się podziać. Te spotkania dają im siłę – mówiła Genowefa Szpara, skarbik pępowskiego koła. Po obiadokolacji do tańca przygrywał DJ. Goście już nie mogli się doczekać, gdy zabrzmią pierwsze takty muzyki.

Nazwiska odznaczonych znajdziecie w kolejnym Życiu Gostynia. 

Czytaj także: Mają żal o likwidację posterunku.
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A