Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Nie przyznał się do spowodowania kolizji. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie

› Społeczeństwo ponad rok temu    1.02.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Policja, kogut w dzieńPolicja, kogut w dzień fot. Marek Dąbkowski - Fotolia

Rozbieżne zdania mieli funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu oraz jeden z uczestniczących kierowców, co do tego, kto był sprawcą kolizji dwóch auta na trasie Talary-Smogorzewo? Doszło do niej w środę, 31 stycznia.

R E K L A M A

Według opinii oceniających to zdarzenie gostyńskich policjantów, kierujący samochodem marki Ford Transit wykonując manewr wyprzedzania nie zachował szczególnej ostrożności oraz bezpiecznego odstępu od wyprzedzanego pojazdu, doprowadzając do zderzenia bocznego z kierującym samochodem marki Opel Astra.

Wskazany przez policjantów jako sprawca tego zdarzenia kierowca forda transita nie zgodził się ze zdaniem policjantów, skorzystał z przysługującego mu prawa i odmówił przyjęcie mandatu. Dlatego też sprawa będzie skierowana do sądu - poinformował Sebastian Mysziewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Czytaj także: o porannym potrąceniu na pasach na jednej z głównych gostyńskich ulic oraz jak strażacy wyciągnęli ranną kobietę spod samochodu?

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A