Nie tak chcieli żegnać czwartą ligę

Nie tak chcieli żegnać czwartą ligę - Zdjęcie główne

Udział w rozgrywkach czwartej ligi w sezonie 2018/2019 zakończyła Pinsel-Peter Krobianka Krobia. W ostatnim meczu drużyna Dariusza Wiśniewicza przegrała na wyjeździe z Orkanem Śmiłowo 1 : 5.

Gospodarze objęli prowadzenie w 9. minucie, a w pierwszej połowie jeszcze trzy razy posyłali piłkę do bramki gości. Najczęściej robił to Jędrzej Wiśniewski, który zdobył przed przerwą trzy bramki, a w drugiej połowie zaliczył na swoje konto jeszcze jedno trafienie. Goście honorową bramkę zdobyli z rzutu rożnego. Piłkę z rogu boiska dośrodkował Jędrzej Gembiak. Bramkarza gospodarzy pokonał junior Aleksander Woźniak. - Pierwsze minuty w naszym wykonaniu wyglądają fatalnie. Szybko tracimy bramki i pióra opadają. W pierwszej połowie byliśmy apatyczni. Po przerwie było już lepiej. Podobnie wyglądał nasz mecz z Kotwicą Kórnik. Tracimy kilka bramek i dopiero po tym próbujemy coś zrobić. Na wyjazdach jesteśmy bezbarwni. Nie udaje nam się podjąć walki. A jeśli już ją podejmujemy, to jest za późno. Nie tak chcieliśmy się pożegnać z czwartą ligą - powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. Zespół z Krobi kończy rozgrywki na 18. miejscu. W 38 spotkaniach drużyna Dariusza Wiśniewicza zdobyło 30 punktów. W kolejnym sezonie drużyna z Krobi będzie występowała w lidze międzyokręgowej.

Farmutil Orkan Śmiłowo - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 5 : 1 (4 : 0)
1 : 0 - Kamil Magdziarz (9’)
2 : 0 - Jędrzej Wiśniewski (29’)
3 : 0 - Jędrzej Wiśniewski (33’)
4 : 0 - Jędrzej Wiśniewski (40’)
5 : 0 - Jędrzej Wiśniewski (50’)
5 : 1 - Aleksander Woźniak (66’)
Pinsel-Peter Krobianka: Porzucek (35' Dembski) – A. Kaczmarek, Pospiech (60’ Łuczak), Kluczyk, Jędrzej Knapp, Górkowski (65’ Gembiak), Sarbinowski, Szpurka, Joachim Knapp (70’ Jędryczka), M. Urbański, Woźniak