Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Nie zauważył volkswagena na równoległym pasie

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    16.05.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
Gostyń. Kierowca MAN-a nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi osobowemuGostyń. Kierowca MAN-a nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi osobowemu fot. A. Fajczyk

Dość wysoki mandat zarobił kierowca samochodu ciężarowego, który - na drodze jednokierunkowej - nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi. Sprawca kolizji tłumaczył się, że nie zauważył osobówki.

Do zderzenia dwóch samochodów doszło dziś przed południem, na prostym odcinku ul. Przy Dworcu w Gostyniu (przy budynku dworca PKP). Kierujący samochodem ciężarowym marki MAN wraz z naczepą, przed zakrętem, wziął się za zmienianie pasa ruchu. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu, jadącemu w tym samym kierunku, volkswagenowi. Mężczyzna doprowadził tym samym do bocznego zderzenia pojazdów.

Policjantom, którzy pracowali na miejscu, ustalając szczegóły zdarzenia, sprawca tłumaczył się, że „nie zauważył” osobówki. Skończyło się na zniszczonych autach. Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca „ciężarówki” - mieszkaniec powiatu średzkiego - otrzymał punkty karne i mandat w wysokości 450 zł.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!