Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Nie zauważył, że ciągnik rolniczy skręca w pole i trzasnął

3 miesiące temu    11.07.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 5 ocen 2 / 100%
A A A
Krobia. Na prostym odcinku drogi z Krobi do Chwałkowa doszło do zderzenia samochodu z ciągnikiem rolniczymKrobia. Na prostym odcinku drogi z Krobi do Chwałkowa doszło do zderzenia samochodu z ciągnikiem rolniczym fot. A. Fajczyk

W Chwałkowie, na prostym odcinku drogi zderzył się ciągnik rolniczy z samochodem osobowym. Żaden z uczestników zdarzenia nie ucierpiał.

Do zderzenia pojazdów doszło dziś po południu, na drodze prowadzącej z Krobi do Chwałkowa. Ciągnik rolniczy z dwoma przyczepami oraz samochód osobowy jechały od strony Krobi. W pewnym momencie kierujący samochodem osobowym podjął manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego z dwoma przyczepami. Nie zauważył jednak, że kierowca ciągnika z zestawem zamierza skręcać w lewo, w drogę polną. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierowcy obu pojazdów (mieszkańcy pow. gostyńskiego) byli trzeźwi. Żaden z uczestników zdarzenia (w sumie było ich 6) nie ucierpiał, nie było konieczności wzywania służb medycznych. Za sprawcę kolizji funkcjonariusze gostyńskiej „drogówki” uznali kierowcę samochodu osobowego.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Ana899
  3 miesiące temu ocena: 100%  5
  Ze dwa trzy lata temu podobną sytuację miał mój brat. Skręcał w lewo na ulicy w Gostyniu, włączony kierunkowskaz, a wjechał w niego inny pojazd poruszający się w tym samym kierunku. I winnym zrobili mojego brata. Więc nie do końca rozumiem jak to w tym kraju jest...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Józef
  3 miesiące temu ocena: 50%  4
  ~Jiii....nie wystarczy włączony kierunkowskaz. Jeśli nie było zakazu wyprzedzania lub oznakowanego skrzyżowania, "łańcuch" jak go nazywasz, musi upewnić się przed skrętem w lewo, że nie jest wyprzedzany. Jak widać, nie upewnił się. ...a tak na marginesie, dokładnie liczę dopiero od dwudziestu lat, ale przez ponad trzydzieści to napewno już grubo ponad 3 000 000 km po drogach głównie Europy, ale i Kazachstan się trafił.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jiii
  3 miesiące temu ocena: 0%  3
  Wystarczy że łańcuch włączył kierunkowskaz i jest czysty, Ty Józef pytania zacznij zadawać jak zdasz prawko bo widać że wiele nauki przed Tobą
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Józef
  3 miesiące temu ocena: 100%  2
  Ciekawe na jakiej podstawie uznali winnym kierującego osobowym. Był tam zakaz wyprzedzania, lub oznakowane skrzyżowanie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ddf
  3 miesiące temu ocena: 100%  1
  Józef na podstawie śladów na miejscu zdarzenia i relacji kierowców