Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Nie złożyłeś jeszcze zeznania podatkowego? Pamiętaj o 1%!

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    15.04.2015
Dorota Jańczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
1% nie kosztuje wiele, a może pomóc!1% nie kosztuje wiele, a może pomóc! fot. Romolo Tavani Fotolia

Termin zakończenia okresu składania zeznań podatkowych zbliża się wielkimi krokami! Swój PIT mamy możliwość dostarczyć do urzędu skarbowego do 30 kwietnia. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pamiętaj o 1%. Przy wypełnianiu formularza zwróć uwagę na rubrykę nr 124. Wpisujsz tam nr KRS wybranej przez siebie organizacji, natomiast w pkt. 126: cel szczegółowy 1%. Tutaj należy wpisać najpierw uwaga! numer, a dopiero potem nazwisko lub pseudonim konkretnej osoby.

Na Twoją pomoc czeka wielu mieszkańców naszego powiatu. Wśród nich są Oskar z Pasierb, który dzielnie walczy z chorobą, Ania ze Stefanowa, która potrzebuje pieniędzy na rehabilitację czy Mateusz ze Strzelec Małych bez rączki. Potrzebujących jest o wiele więcej. Ich historie możesz poznać zaglądając tutaj.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!