Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Niektóre przeszkody pokonały uczestników

› Sport i rekreacja 6 miesięcy temu    19.05.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Runaway - DrogBruk Colosseum Pępowo 2019 Runaway - DrogBruk Colosseum Pępowo 2019  fot. A. Twardowska

Uczestnicy tegorocznego biegu z przeszkodami Runaway - DrogBruk Colosseum zgodnie stwierdzili, że organizatorzy ich nie oszczędzili i przygotowali sporo przeszkód, wymagających silnych rąk.

 

- Najgorsze były te ostatnie przed metą, ale to przez zmęczenie – mówiła ekipa z Głogowa i Lubina. Krzysiek, Krzysiek i Agnieszka przyjechali do Pępowa, bo spodobało im się w ubiegłym roku. - Super atmosfera, fajne rejony do zwiedzania – mówili.

- Ostatnia przeszkoda była straszna i mnie pokonała, ale łatwych przeszkód na trasie nie było wcale - mówił Mateusz, który na bieg przyjechał z gm. Gostyń. - Potrzeba było mocnych rąk, ciekawą przeszkodą była ta przy płocie za boiskiem – sznur, siatka i po desce rękami było trzeba przejść. Kawał wyzwania jak dla mnie – dodał.

V edycję przeprowadzono w formułach Elite (8 km), Open (6 km) i For Fun (3 km od 14 roku życia). Dla dzieci przygotowano trasę Junior (800 m). Uczestnicy dopingowali się nawzajem na trasie i pomagali sobie, chociaż niekiedy na twarzach malowała się bezsilność i złość. Tym bardziej cieszyło dotarcie do mety.

- Jesteśmy dumni i cieszymy się, że Runaway jest tak popularną dziedziną. Nie było by to możliwe, gdyby nie wszystkie władze, sponsorzy, a także sponsorzy strategiczni. Dzięki nim możemy tworzyć historię i budować markę w Pępowie – stwierdził Krzysztof Zmysłowski, współorganizator.

Osoby, które szukają podobnych wyzwań, mogą zapisać się na sierpniowy Runway City w Gostyniu. Zapisy na www.runawayocr.pl.

O biegu przeczytacie także w kolejnym Życiu Gostynia.

Więcej zdjęć na naszym facebookowym profilu TUTAJ.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!