Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Nieostrożni kierowcy zniszczyli sześć samochodów

› Z policji 11 miesięcy temu    30.03.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. gostynska.pl

Podczas trzech kolizji, jakie wydarzyły się wczoraj po południu w Gostyniu, zniszczono sześć samochodów. Nikomu z uczestników nic się nie stało.

Do pierwszej kolizji doszło 29 marca, o godz. 13.05 na ul. Orzechowej w Gostyniu. Sprawczynią była 43-letnia kobieta, która jechała toyotą auris. Omijała zaparkowanego mercedesa, nie zachowała bezpiecznego odstępu i w ten sposób uszkodziła pojazd. Kierująca była trzeźwa. Policja ukarała ją mandatem 50 zł.

Do dwóch następnych zdarzeń doszło na ul. Leszczyńskiej, w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Powodem była nieostrożna jazda kierowców, którzy w porę nie zdążyli nacisnąć na hamulec.

O godz. 16.25 przez skrzyżowanie ulicy Leszczyńskiej, Spokojnej i wjazdu do Tesco, oplem astra przejeżdżał mężczyzna w wieku 54 lat. Na prostym odcinku drogi nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu, który znajdował się przed nim. W ten sposób najechał na tył seata cordoba. Za spowodowanie kolizji dostał mandat w wysokości 220 zł i 6 punktów karnych.

Minęło zaledwie 15 minut (o godz. 16.40), również na ul. Leszczyńskiej, na oznakowanym skrzyżowaniu, 62-letnia kobieta, prowadząca volkswagena golfa, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu fiatem. I tak doprowadziła do tylnego zderzenia. Policja wlepiła sprawczyni mandat karny kredytowany 220 zł i 6 punktów karnych. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A