Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - MKS Kania akademia
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Niesamowity koncert. Byś życie czuł tak, jak bracia Golec [FILM]

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    16.07.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Koncert braci Golec w PoniecuKoncert braci Golec w Poniecu fot. A. Fajczyk

- Te Dni Ziemi Ponieckiej skierowane są przede wszystkim do rodziny, stąd nasze atrakcje, aby wszyscy spędzili miło czas - mówi Maciej Malczyk, dyrektor GCK w Poniecu.
Wczoraj na ponieckim stadionie miejskim każdy znalazł coś dla siebie. Oprócz Sołtysiady, której konkurencje rozpoczęły się wczesnym popołudniem (TUTAJ), dla dzieci przygotowano „miasteczko” z dmuchańcami, karuzelami i wodnymi niespodziankami. Główną atrakcją i chyba tą, na którą mieszkańcy gminy Poniec (i okolicznych miejscowości) czekali najbardziej, był koncert grupy Golec uOrkiestra. - To taki zespół, który potrafi połączyć pokolenia. Najmłodsi przyjdą na koncert z babciami, z dziadkami. A muzyka, jaką grupa wykonuje jest dla każdego. I takie przedsięwzięcie zaplanowaliśmy, aby każdy mieszkaniec gminy mógł skorzystać - powiedział Maciej Malczyk, dyrektor GCK w Poniecu.

R E K L A M A

Kiedy bracia Paweł i Łukasz wyszli na scenę fani nie kryli radości. A kiedy zapytali, czy wśród publiczności jakaś pani ma na imię Bernadeta, pojawił się las rąk. Dlaczego? Każda  kobieta chciała, aby piosenka pt. „Lornetka” była jej dedykowana. Oprócz znanych hitów, ze sceny popłynęły też nowsze utwory, jak chociażby „Hop na top”.

- I hop na top i stop, i jazda w dół. I hop na top i stop, byś życie czuł. I hop na top i stop co jakiś czas - śpiewał zespół do ponieckiej publiczności. 
Bracia Golec wraz z zespołem przenieśli fanów z gminy Poniec na Żywiecczyznę. Nie skupili się tylko na śpiewaniu. Była gra na rogu, trąbce, puzonie, skrzypcach, dudach i innych niezwykłych instrumentach.
Świętowanie zakończyło się pokazem laserowym, a później mieszkańcy szaleli na zabawie tanecznej. 

ZOBACZ, co wydarzyło się na "drodze koźmińskiej" w pobliżu Leonowa?
 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A