Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Niespodzianka Korony w Nowych Skalmierzycach

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    13.05.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

O niespodziankę w meczu z Pogonią Nowe Skalmierzyce pokusili się piłkarze Korony Piaski. Skazywana na porażkę drużyna z Piasków zremisowała w wyżej notowanym przeciwnikiem.

R E K L A M A

Korona w sobotnim spotkaniu postawiła na uważną grę w defensywie i taka taktyka się opłaciła. Gospodarze nie potrafili sforsować obrony Korony i zastępujący w bramce Daniela Tomczaka Jakub Naskrent zachował czyste konto. Piłkarze Korony obok uważnej obrony własnej bramki mieli w tym pojedynku szukać swojej szansy w kontratakach. Kilka udało się wyprowadzić i przy odrobinie szczęścia mogły się zakończyć bramką. Nadarzających się okazji do zdobycia gola nie udało się wykorzystać, jednak i tak piłkarze Korony mogą być z siebie zadowoleni po tym pojedynku. 

Kania dopisała punkcik do swojego dorobku. 

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Korona Piaski 0 : 0
Korona: J. Naskrent – Skorupki, Frąckowiak, Gendek, Cubal, D. Naskrent, H. Szymczak, T. Szymczak, Bonawenturczyk (74’ D. Mucha), A. Danielczak (90’ Talaga), Fabich (77’ Norkiewicz)
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A