Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Nokaut po przerwie

› sport i rekreacja› aktualności ponad rok temu    3.06.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W drugiej połowie pojedynku pomiędzy Zjednoczonymi a Pelikanem Dębno Pol. miejscowi kibice wreszcie mieli okazje zobaczyć zespół, który życzyliby sobie oglądać na co dzień. Do przerwy było jeszcze zbyt wiele mankamentów, które nie pozwalały osiągnąć przewagi. Dopiero po zmianie stron gospodarze pokazali się z dobrej strony. Najpierw na listę strzelców wpisali się Hubert Krajka oraz Mateusz Naskręt. W ostatnim kwadransie dwukrotnie piłkę w siatce umieścił Patryk Szwarczyński i w konsekwencji Pelikan wyjeżdżał z Pudliszek z bagażem czterech goli.

(luke)

Zjednoczeni Pudliszki – Pelikan Dębno Polskie 4:0 (0:0) 

1:0 Krajka (57’) 2:0 Naskręt (60’) 3:0 P. Szwarczyński (75’) 4:0 P. Szwarczyński (80’)

Zjednoczeni Pudliszki: Wlekliński – K. Łodyga, Walczak, R. Łodyga, A. Szwarczyński, W. Wolsztyniak, P. Szwarczyński, Naskręt, Kędziora (60’ Radajewski), Krajka, Wozich

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!