Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Nowe radiowozy wyjechały

› Aktualności 8 miesięcy temu    29.01.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 1 / 0%
A A A
Nowe radiowozy będą służyły policjantom, pełniącym służbę na terenie gmin Krobia, Pępowo, Borek Wlkp. i Pogorzela.Nowe radiowozy będą służyły policjantom, pełniącym służbę na terenie gmin Krobia, Pępowo, Borek Wlkp. i Pogorzela. fot. KPP w Gostyniu

Gostyńska policja wzbogaciła się o dwa nowe radiowozy. Oznakowane pojazdy będą wykorzystywane w codziennej służbie przez policjantów z krobskiego i boreckiego posterunku policji.

Przekazanie radiowozów odbyło się dziś rano w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu. W uroczystości uczestniczyli komendant podinsp. Piotr Gorynia, jego zastępca komisarz Krzysztof Wróblewski. Poza tym obecni byli ks. Dariusz Dąbrowski COr oraz włodarze: Krobi - Łukasz Kubiak, Pogorzeli - Piotr Curyk, Borku Wlkp. - Marek Rożek i  Pępowa -  Grzegorz Matuszak.

O protestach rolników i blokadzie grogi krajowej nr 12 - TUTAJ

Dwa ople astry zakupiono ze środków policji i dzięki dofinansowaniu z budżetów czterech gmin: Krobi, Pępowa, Borku i Pogorzeli. W sumie samorządy dołożyły 62 tys. zł. Komendant podziękował reprezentantom gmin za dotychczasową współpracę i finansowe wsparcie. Auta poświęcił ks. Dariusz Dąbrowski - kapelan gostyńskich policjantów.

Nowe astry, o mocy 147 kW (200 KM) będą służyły policjantom, pełniącym służbę na terenie gmin Krobia, Pępowo, Borek Wlkp. i Pogorzela.

fot. KPP w Gostyniu

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Chumiętki
  8 miesięcy temu ocena: 100%  4
  200 KM ? zeby dzielnicowego znów nie poniosło
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ YZ
  8 miesięcy temu ocena: 100%  3
  A w Gostyniu nie obowiązują przepisy MUNDUROWE??? Jest okres zimowy wiec rozporządznie wyraźnie określa jaki ubiór obowiązuje w trakcie wykonywania czynnośći służbowych!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ oo
  8 miesięcy temu ocena: 80%  2
  No i na 50km/h w Borku astra jechała 64km/h
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Astra
  8 miesięcy temu ocena: 60%  1
  Trochę mi się spieszyło, sorry