O taki początek chodziło

O taki początek chodziło - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia od zwycięstwa rozpoczęła sezon 2015/2016. Na własnym boisku pokonała beniaminka Brenewię Wijewo 3 : 1. - To bardzo ważne, by dobrze wystartować w nowym sezonie - powiedział po zwycięstwie trener Krobianki.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2 : 0. Gole dla miejscowych zdobyli Jędrzej Urbański i Szymon Tomczak. Beniaminek leszczyńskiej klasy okręgowej zdobył kontaktową bramkę tuż po przerwie, ale wywalczyć choćby punktu w tym pojedynku nie zdołał. Kilka minut przed zakończeniem spotkania Krobianka zdobyła trzecią bramkę, po samobójczym trafieniu zawodnika Brenewii.

Krobianka Krobia - Brenewia Wijewo 3 : 1 (2 : 0)

1 : 0 - Jędrzej Urbański (5')

2 : 0 - Szymon Tomczak (27')

2 : 1 - (47')

3 : 1 - samobójcza (87')

Krobianka: Szuba - Mikołajczak, M. Naskręt, Chudy, Knapp, P. Sarbinowski, P. Moryson, R. Sarbinowski, Durak (70' J. Kędziora), Urbański, Tomczak