Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Od dziesięciu lat ratują i uczą

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    9.06.2018
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Jubileusz drużyny WOPR GostyńJubileusz drużyny WOPR Gostyń fot. A. Twardowska

Od dziesięciu lat niosą pomoc i edukują. Drużyna Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gostynia obchodziła swój jubileusz.

 

R E K L A M A

Uroczystość zorganizowano w piątek, w kameralnym gronie, w Cichowie. Członkowie WOPR-owskiego teamu mogli wznieść symboliczny toast, pokroić tort i podziękować samorządowcom, którzy wspierają ich działalność. Na spotkanie zaproszono władze powiatowe oraz gminne. - Serdeczne dzięki za te 10 lat pracy na rzecz bezpieczeństwa naszych mieszkańców. Mimo że my wprost nie współpracujemy, bo nie jesteście powiązani z działalnością samorządową, to traktujemy was, jako organizację pozarządową, jako grupę pasjonatów, ludzi ratujących życie - powiedział Jerzy Kulak, burmistrz Gostynia.

Starosta gostyński Robert Marcinkowski dodał, że Cichowo, gdzie często można spotkać ratowników WOPR-u, stało się letnią stolicą powiatu, mimo że leży poza jego granicami. Podziękował za minione lata i zapewnił, że drużyna zyskała sobie zaufanie mieszkańców. Włodarz gminy Krzywiń podziękował natomiast za spełnianie najwyższych standardów w zakresie czuwania nad bezpieczeństwem kąpiących się. – Mam nadzieję, że ten sezon będzie tak bezpieczny, jak poprzednie – stwierdził Artur Nowak, szef gostyńskiego WOPR-u.

Skład drużyny: Artur Nowak, Cezary Glinka, Malwina Przybylska, Weronika Kołak, Artur Andrzejewski, Mikołaj Kubiak, Paweł Kurasiak, Roman Pawełka, Mateusz Heppel, Adrian Rolnik, Mateusz Kulinski, Jakub Mikołajczak, Krystian Ceranka. 

O jubileuszu przeczytasz w kolejnym Życiu Gostynia.

Czytaj także o dzisiejszym lądowaniu śmigłowca LPR.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Rodzic
  9 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Naprawdę bardzo dobra ekipa pamiętam jak pierwszy raz byli u córki w szkole z pokazami jak zachować się na nad woda podczas wakacji i cała klasa uczyła się pierwszej pomocy. Fajni ludzie widać ich na różnych imprezach w Gostyniu i nie tylko. Pozdrawiam Ojciec z Os. Pożegowo
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A