Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Od wygranej rozpoczęli rundę rewanżową

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 miesięcy temu    3.12.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. S. Hajduk

Zgodnie z przewidywaniami trzecioligowa Kaniasiatka Gostyń odniosła ósme zwycięstwo w sezonie. Gospodarze wygrali 3 : 0 z MLKS Orlik Miłosław. Goście w trzeciej partii byli blisko wygranej, jednak w decydującym momencie kluczowa okazała się zmiana w Kaniasiatce na zagrywce. 

R E K L A M A

W sobotę Kaniasiatka Gostyń rozpoczęła rundę rewanżową w trzeciej lidze siatkówki. Drużyna Tomasza Poznańskiego i Zbigniewa Klimańskiego pokonała MLKS Orlik Miłosław 3 : 0. Goście w trzeciej partii byli blisko wygranej. Prowadzili już 20 : 24, jednak gospodarze odrobili stratę i zwyciężyli 26 : 24. Duża w tym zasługa Przemysława Kolańczyka, który zastąpił na zagrywce Wojciecha Meissnera.  - Po pierwszym secie, w którym drużyny się "badają", w drugim mieliśmy pełną kontrolę nad spotkaniem. W takich sytuacjach zawsze chcę dać szansę zawodnikom rezerwowym. Jak na razie nie wychodzi nam to za dobrze, bo we wcześniejszych meczach dochodziło do tie-breaków - powiedział po meczu trener Tomasz Poznański. Co działo się przed meczem? Dlaczego do Gostynia przyjechali goście z Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej? Przeczytasz w najbliższym wydaniu Życia Gostynia. 

Czytaj także: w Poniecu uczcili pamięć społecznika, działacza sportowego. 

UKS KANIASIATKA Gostyń - MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 3:0 (25:21, 25:15, 26:24)
UKS Kaniasiatka: Kaźmierski (K), Klimański, Rozwora, Meissner, Adamski, Poświatowski, Twardowski (L) oraz Zandecki, Ubowski, Adamkiewicz, Kolańczyk, Hajnsz 
 

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A