Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Odniosły międzynarodowy sukces

› Sport i rekreacja› Sporty walki 3 miesiące temu    20.03.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. UKS Shodan Piaski

Zawodniczki UKS Shodan Piaski odniosły pierwszy międzynarodowy sukces. W turnieju XXV Rada Regentów Zuzanna Szymańska i Natasza Adamska zdobyły brązowy medal w kata drużynowym.

XXV Rada Regentów to turniej rozgrywany na Opolszczyźnie. Rokrocznie gromadzi zawodników z Polski, Czech i Słowacji. Dla młodych zawodniczek z Piasków był to pierwszy międzynarodowy start. O laury i jubileuszowe medale walczyło ponad 300 zawodników. - Dla naszych dziewczynek to nowe doświadczenie. Zawodniczki dzielnie walczyły indywidualnie, ale niestety musiały uznać wyższość koleżanek. Zebrały cenne doświadczenie do pracy treningowej. Cieszy, że nie przegrywały jednogłośnie i każda się starała mimo nowej sytuacji – powiedział trener Shodan Piaski Jarosław Adamski. Bardzo mocną konkurencją Zuzanny Szymańskiej i Nataszy Adamskiej jest kata drużynowe. Zawodniczki z Piasków pokazały, że potrafią walczyć i stale się rozwijają. Po zaciętych walkach dziewczynki wraz z koleżanką Martą wywalczyły brązowy medal w kata drużynowym w kategorii wiekowej do 9 lat.

Upamiętnią działalność trenera Lwa Pogorzela?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!